Deloitte zatrudni 300 osób w Rzeszowie

rzeszow

Firma Deloitte poinformowała, że już w czerwcu tego roku w Rzeszowie powstanie Regionalne Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową, które będzie częścią Centrum Usług dla Biznesu Deloitte, działającego w Rzeszowie od września ubiegłego roku. Nowa jednostka będzie zapewniać wsparcie dla działów audytu w całym regionie.

Do zadań jednostki należeć będzie przygotowywanie dokumentów dla działów audytu, zbieranie informacji na temat klientów i branż oraz weryfikacja sprawozdań finansowych. W centrum zatrudnienie znajdą zarówno specjaliści z obszaru audytu, jak i absolwenci oraz studenci z doświadczeniem, ze specjalizacją z zakresu finansów, ekonomii lub technologii. Dotychczas utworzonych zostało już 70 nowych miejsc pracy. Do 2021 firma chce zwiększyć zatrudnienie do 300 osób.

Deloitte w Polsce znajduje się wśród wiodących firm, które realizują profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz porad prawnych. Deloitte zatrudnia w Polsce już ponad 1800 specjalistów z różnych dziedzin.

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Deloitte zatrudni 300 osób w Rzeszowie”

Zostaw komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.