Nowe biuro PwC w Opolu – zatrudnienie znajdzie blisko 100 osób

26153334456_4fd5309f10_b

Dobra wiadomość! Niedawno w Opolu PwC otworzyło nowy oddział Service Delivery Center. Biuro zajmować się będzie świadczeniem usług w zakresie procesów finansowo-księgowych dla klientów niemieckojęzycznych.

Jeszcze w marcu informowałem o otwarciu nowego biura Deloitte w Rzeszowie, a już mamy informację o kolejnych ekspansjach Wielkiej Czwórki. Jest to znak, że Wielka Czwórka nie przestaje aktywnie inwestować w Polsce, a to z kolei tworzy nowe miejsca pracy dla studentów i absolwentów chcących związać swoją przyszłość właśnie z tymi firmami.

Decyzja o uruchomieniu biura PwC w Opolu została poprzedzona wnikliwą analizą. Decydującymi czynnikami była duża dostępność młodych ludzi mówiących językiem sąsiada z zachodu, dobra komunikacja z innymi miastami, a także to, że Opole jest dużym ośrodkiem akademickim. Biuro obecnie zatrudnia około 40 osób, ale w ciągu następnego roku planuje zatrudnić kolejne 60.

Poszukiwane są głównie osoby ze znajomością języka niemieckiego, ale nie tylko. Tradycyjnie targetem są studenci i absolwenci szkół wyższych, w związku z tym można oczekiwać pracy w młodym zespole. W PwC 60% osób to pracownicy poniżej 35 roku życia! Dodatkowy plus dla PwC: otwarcie podają, że na początek pracownicy mogą oczekiwać pensji w wysokości około 3 tysięcy brutto.

Reklamy

Zostaw komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.